Atenció a famílies i correu de contacte professorat curs 2013-2014

Professorat de l'IES Joan Ramis i Ramis curs 2013-2014
Núm. Departament Nom del professor Correus Atenció a famílies
1 Naturals Amparo López Dimarts 9.50 - 10.45
2 Joana Villalonga Dimecres 11.05 - 12.00
3 M. Antònia Pomar Dimecres 9.50 - 10.45
4 Paula Bernal Dilluns 11.05 - 12.00
5 Raquel Taltavull Dijous 12.00 - 12.55
6 Socials Antoni López Dijous 11.05 - 12.00
7 Anna Riba Dimarts 9.50 - 10.45
8 Conxi Cardona Dimarts 11.05 - 12.00
9 Enric Camps Divendres 9.50 - 10.45
10 Mª José Hdez. Dimecres 9.50 - 10.45
11 Belen Vinent Dimecres 11.05 - 12.00
12 Economia Mar Triay Dijous 12.00 - 12.55
13 Educació física Christian Serrano Dimecres 9.50 - 10.45
14 Zoe Soler Dijous 11.05 - 12.00
15 Miquel A. Marquès Dimecres 8.55 - 9.50
16 Dibuix Anna Carreras Dilluns 9.50 - 10.45
17 Laia Brugués Dimecres 9.50 - 10.45
18 Montse Pongiluppi Dimarts 13.10 - 14.05
19 Clara Cussó Divendres 8.55 - 9.50
20 Araceli Torrent Dilluns 9.50 - 10.45
21 Filosofia Toni Barber Dimecres 9.50 - 10.45
22 Juan José Ruiz Dimecres 11.05 - 12.00
23 Marga Seguí Divendres 8.55 - 9.50
24 Física i Química Brigitte Sintes Dilluns 13.10 - 14.05
25 Catina Ramis Dijous 12.00 - 12.55
26 Cristina Tomàs Dilluns, 8.00 - 8.55
27 Nando Miquel Dimarts 8.55 - 9.50
28 Toni Sans Dimecres 8.55 - 9.50
29 Pilar Espí Dimarts 11.05 - 12.00
30 Informàtica Guillem Lluch Dilluns 17.20 - 1815
31 Joan Carreras Dimarts 17.20 - 18.15
32 Joan Grimalt Dimecres 17.20 - 18.15
33 Kico Borràs Dijous 17.20 - 18.15
34 Pep Malle Dimecres 16.25 - 17.20
35 Antoni Luque Dimarts 19.40 - 20.35
36 Rafela Moll Dimecres 16.25 - 17.20
37 Sion Mayol Divendres 9.50 - 10.45
38 Castellà Eugenia Navas Dimecres 9.50 - 10.45
39 Elisa Pons Dimecres 17.20 - 18.15
40 Gustavo Simón Dimarts 11.05 - 12.00
41 Inma Pitaluga Dimarts 14.05 -15.00
42 Juan Luís Hdez Dijous 9.50 - 10.45
43 Mercedes Caruana Dilluns 13.10 - 14.05
44 Enrique Tur Dilluns 11.05 - 12.00
45 Català Isma Pelegrí Dijous 13.10 - 14.05
46 Joana Frontera Dimarts 11.05 - 12.00
47 Marga Cursach Dilluns 9.50 - 10.45
48 Sandra Gabaldón Dilluns 11.05 - 12.00
49 Xavi Gomila Divendres 8.55 - 9.50
50 David Pelegrí Dilluns 12.00 - 12.55
51 Clàssiques Emi Muñoz Divendres 11.05 - 12.00
52 Guida Carbonell Dimarts 12.00 - 12.55
53 Anglès Begoña Torres Dimecres 12.00 - 12.55
54 Cati Dalmedo Dimecres 11.05 - 12.00
55 Danae Bakalulis Dimarts 11.05 - 12.00
56 Lucía Marí Dimecres 8.55 - 9.50
57 Carme Cardona Dilluns 9.50 -10.45
58 Mª Jesus Seguí Divendres 8.55 - 9.50
59 Miquel Orfila Dimecres 11.05 - 12.00
60 Mandi Vidal Dimarts 8.55 - 9.50
61 Francès Lluc Pons Dimarts 9.50 -10.45
62 Alemany Miquel Pons Dimarts 8.55 - 9.50
63 Matemàtiques Antònia Seguí Dijous 12.00 - 12.55
64 Cristina Pons Dimecres 9.50 - 10.45
65 Fernando Cardona Dimecres 11.05 - 12.00
66 Marisa Mesa Dijous 12.00 - 12.55
67 Maru Osuna Divendres 9.50 - 10.45
68 Jordi Carretero Divendres 8.55 - 9.50
69 Música Lidón Gonell Dijous 12.00 - 12.55
70 Jaume Ferri Dimecres 9.50 - 10.45
71 Orientació Cati Carreras Dijous 8.55 - 9.50
72 Gràcia Dubón Divendres 9.50 - 10.45
73 Inma Paltor Dilluns 9.50 - 10.45
74 Paul Àlvaro Dimarts 11.05 - 12.00
75 Juanma Cardona Dimecres 18.45 - 19.40
76 Joana Caules Dimarts 12.00 - 12.55
77 Llorenç Pons Dilluns 9.50 - 10.45
78 Marga Carreras Dimarts 11.05 - 12.00
79 Tere Mercadal Dilluns 12.00 - 12.55
80 Conxi Carreras Dijous 8.55 - 9.50
81 Carme Gómez Dimecres 9.50 -10.45
82 Ger Carreras Dijous 11.05 - 12.00
83 Mª Ines Aguilò Divendres 9.50 - 10.45
84 Tecno Toni de la Cruz Dilluns 11.05 - 12.00
85 Toni Espín Dimecres 11.05 - 12.00
86 Gerardo Segura Divendres 9.50 - 10.45
87 Religió Miquel A. Maria Dimecres 11.05 - 12.00
88 FOL Juanlu Tudurí Dimecres 18.45 - 19.40